| paulthegame a întrebat:

Salutttttttttttt TPU! trebuie carnet la piaggio ciao sau alte modele de piaggio?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, ai nevoie de permis de conducere de categoria AM (daca are pana la 50 cmc) ori de categoria A1 (daca are pana la 125 cmc).

| Razvanboss01 a răspuns:

NulaughingTrebuie sa ai peste 16 ani si trebuie sa ai si acte la ea.Ca poate te opreste politia si cresde ca e furata

| suntserios a răspuns (pentru Razvanboss01):

Taci ba din gura daca nu stii ce spui.

la orice moped ai nevoie de permis de conducere. AM pana in 49cc, A1 pana la 125cc