| Dulău_Sebastian_1996 a întrebat:

Stie cineva cât trebuie sa aștepți la un CDR2005 Opel Corsa c dacă ai introdus codul de securitate greșit de 3 ori pentru a putea introduce iarăși?

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Nu trebuie sa astepti deloc. Daca ai bagat codu gresit si acum nu te mai lasa,faci in felul urmator.
Bagi cheia in contact,doar o bagi,nu o rasucesti nicaeri, o bagi, iesi din masina, inchizi usile, deci inchise nu incuiate, lasi asa vreo 2 ore timp in care stai in casa, deci nu te joci la radio nu radio on nimic totu off.Tu stai in casa, masina afara cu cheia in contact 2 ore. Dupa te duci scoti cheia, o bagi iar si o sa te lase sa introduci din nou acel cod.Dar ai grija de aici daca mai gresesti si iar te blocheaza nu mai am idee.Bafta