| bianca_5202 a întrebat:

Stie cineva daca pot trece cu bine de sectia orl pentru fisa medicala auto daca am hipoacuzie dr?

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai depinde. Daca poti auzi pana la o anumita intensitate iti da fisa medicala, sau depinde de medic fiindca de obicei la ORL te controleaza decat daca vezi nu si auzul si restul dar depinde de medic, oricum de obicei cu o hartie plasticata cu mutra lu Aurel Vlaicu pe ea... imediat iei orice examen medical!

| mgtow a răspuns:

Ii spui la medic acolo ca ii dai niste bani si sa vezi ca te pune perfect sanatoasa, nu uita ca spaga in tara noastra e foarte apreciata.

| bianca_5202 explică:

Ms misogin.la asta ma si gandeam dar sti cum sunt altii...vor sa-si faca treaba serioasa