| Superior a întrebat:

TOYOTA GT86 este o masina buna? E posibil sa o cumpere unchiul meu iar peste cativa ani sa mi-o dea mie happy Ce pareri aveti?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Http://www.club-toyota.ro/forum/archive/index.php/t-5273.html
http://www.debate.org/......nufacturer

desi cam da sunt masini bune, decat sa visezi la masina lui mai bine ai visa sa ai o meserie, visand la lucruri mari vei avea dezamagiri mari, cu rabdare

| Superior explică (pentru RAY):

Stai calm, ca o sa am si meserie mai mult decat decenta happy (cel putin sper, dar hei, muncesc cat pot)

Răspuns utilizator avertizat
| SoulReaver a răspuns:

Pretenas, ai renuntat la ford? sad Credeam ca o sa mai avem un fordist intre noi. Asta e. sad

| Superior explică (pentru SoulReaver):

Despre ce model vorbim? Avem (familia) avem in optiuni si un Mustang Boss happy

| SoulReaver a răspuns (pentru Superior):

Ford gt 2005 sau 2017winking

| Superior explică (pentru SoulReaver):

Lol,nu stiam ca exista 2017, ce jmecher arata...