| Bruninhos a întrebat:

Unde pot gasi o grila de ventilatie fata dreapta la golf 4? Si sa-mi mai spuneti daca o pot monta separat pe bara din fata, sau trebuie cumparata bara cu totul?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De la piese auto, sau din dezmembrari.
Cam toate grilele din bara se pot schimba fara sa schimbi bara, problema e ca atunci cand ai bara sau grila neoriginala (facuta de o firma oarecare, nu de Volkswagen), sau daca bara a mai fost lovita si reparata, pot aparea probleme la montaj; nu se aseaza corect grila in locas, nu prind toate clemele.

1 răspuns:
| Blamely a răspuns:

Se poate și separat.