| Tudort a întrebat:

Vand BMX! Indistructibil, facut pe piese. Il dau la schimb pe un scuter sau alte propuneri ale voastre. Acum depinde de ce scuter imi oferiti posibil sa mai trebuiasca sa mai dati o diferenta sau sa mai dau eu o diferentabig grin. Contact:0749048597 sau id:tudort64@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| BassHunter13 a răspuns:

Am un Yamah Aerox motor de 125cmc in acte! Facem schimbu si mai dai tu diferenta 400euro!

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Eu cred ca iei 2 scutere pe un BMX rolling on the floor laughing nu e nimeni idiot sa dea un scuter pe o bicicleta!