| anonim_4396 a întrebat:

Vreau clasamentul cu masini, toate marcile posibile daca se poate

9 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Ai putea sa le cauti aici http://www.autovit.ro/ dai la "Marca" si alegi cea care iti place mai mult.

| iKronstadt a răspuns:

Caută bă pe net, că nu te doare mouse-ul! Ce tupeu și comoditate ai în tine! Te plictisești, smechere, de ocupi spațiul virtual degeaba?
Și, între timp, mai citește și regulamentul TPU, poate te mai luminezi cum stau treburile p-aici. Pfff!

| RB26DETT a răspuns (pentru iKronstadt):

Bai vezi-ti de criticatu tau in alta parte, stii de ce pun intrebarea asta aici? oare? gandeste e chiar asa greu? am cautat si n-am gasit nimic bun, numai porcarii, si spune ceva in regulament ca nu trebuie sa intreb de un clasament sau ceva, adica cum vine asta? am nevoie de ajutor ce naiba ca chiar ma enervezi, "Caută bă pe net, că nu te doare mouse-ul! Ce tupeu și comoditate ai în tine! Te plictisești, smechere, de ocupi spațiul virtual degeaba?
Și, între timp, mai citește și regulamentul TPU, poate te mai luminezi cum stau treburile p-aici. Pfff! "

| iKronstadt a răspuns (pentru RB26DETT):

Oh, ce întrebare "dificilă" ai postat big grin Caută bă pe net, nu mai umbla cu cerșitul informației pe site!

| newboy a răspuns:

Frate dupa mine cele 2 mai bune masini de pe glob sunt marcile : FERRARI si LAMBORGHINI

| newboy a răspuns:

Nu va mai certati ba TPU nu e pentru cearta ci pentru a ajuta, asa ca nu va mai certati, ca va certati degeaba

| Treebirg a răspuns:

Incearca aici: http://www.compari.ro/masini-de-spalat-c3167/
Gasesti acolo sute de modele de masini de spalat

| RB26DETT a răspuns (pentru Treebirg):

Scuze dar nu la masini de spalat ma refeream