| LikeABossBaby a întrebat:

A folosit cineva vopseaua de la Kallos Glow[nuanta mea este saten ciocolatiu]este buna?

Răspuns Câştigător
| Klaryyy a răspuns:

Parca tot saten ciocolatiu sau scortisoara, nu mai stiu sigur.

5 răspunsuri:
| NobodyCaresDotCom a răspuns:

Heeihappy..mama mea o folosea si e superba!+ca ii da stralucire parului dar ai putea sa incerci o vopsea fara amoniac de la loncolor care se numeste vogue...e adevarat ca nu tine mult dar macar nu-ti mai arzi parulhappy

| Klaryyy a răspuns:

Da...cel putin mie mi-a placut

| LikeABossBaby explică (pentru Klaryyy):

Ce nunta ai folosit daca nu te superi ca te intreb?

| LikeABossBaby explică (pentru Klaryyy):

Si a prins bine? ce culoare aveai la par?

| Klaryyy a răspuns (pentru LikeABossBaby):

Nu era mare diferenta de culoarea parului meu.Eu aveam tot un fel de saten.

| Klaryyy a răspuns (pentru LikeABossBaby):

Parca tot saten ciocolatiu sau scortisoara, nu mai stiu sigur.