| maraa_9303 a întrebat:

Acum cateva zile mi-a aparut un cos destul de mare.Bineinteles nu m-am putut abtine si l-am stors.Si acum e in stadiul de cojita. Ce pot face sa cada coaja jos cat mai repede.Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Aidda a răspuns:

Incearca Baneocin pulbere (va usca locul si va inainta vindecarea)
happy`

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Da'te cu fond de ten, de obicei fondul de ten usuca cosurile, sau cu baton corector

| mymy a răspuns:

Nika doar sa no rupiwinking

| catthshshshs a răspuns:

Da-l cu putina crema de galbenele de cateva ori pe zi pana cade. Nu incerca sa rupi coaja ca sa nu ii faci mai mult rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesanta intrebare. Tocmai mananc un matcha cheesecake, imi pica bine. Sunt curioasa ce raspunsuri vei avea. Sper sa fie detaliate... big grin