| Mara1aa a întrebat:

Acum o luna mi-am last unghiile de la maini sa imi creasca. Le-am dat forma si m-am ingrijit de ele. Cu toate acestea sunt pe punctul sa mi-se rupa din carne. Are cineva vreo idee de cum as putea scapa de acest incidnet neplacut?

2 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! Foloseste Eveline Cosmetics Total Action 8-in-1.E cel mai bun.Ever.Intareste unghiile, vor creste mai mari si tot tacamul bun.Acum trebuie sa le tai pentru ca ma deranjeaza unghiile prea mari.Suna a reclama de la televizor, dar isi merita toti banii.E 9 lei pe farmaciatei.ro,15-aoro.ro,16-emag.ro.Poate gasesti in farmacii sau magazine de cosmetice din orasul tau.

| suntsuper a răspuns:

Sucul de lamaie face unghiile sa fie mai puternice si sa nu se rupa. Exista si la farmacii tratamente care iti fac unghiile mai puternice, sunt sub forma de lac de unghii transparent