| Vaseynl a întrebat:

Adidașii mei au devenit incomozi deși au doar două luni și am dat o grămadă pe ei. Ce sa fac? Simt că sunt mai largi in lateral și calc prea pe pământ, parca as cârpe in picioare

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca ai cumparat niste porcarii platite cu bani multi. Sau nu ai primit ce ai comandat. Ma refer la numar.

| Vaseynl explică (pentru darrio2007):

Adidas din piele. Mai bun de atât ce sa găsesc? Numărul e bun insa s-au lărgit in lateral și s-au înmuiat, poate e de la branturi

| darrio2007 a răspuns (pentru Vaseynl):

Ce treaba au branturile daca s-au largit in lateral? I-ai incaltat si cand a plouat? Cred ca s-a inmuiat pielea. Daca sunt din piele.

| dragodana a răspuns:

Salut!
În primul rand ai aflat la modul dureros ca ai dat o gălăgie de bani doar pe brand.
Apoi calci tu în lateral și d-asta s-au lăsat.