| dtgkjdht a întrebat:

Ajutor ajutor vreau un sfat am 10 ani si 30kg insa nu sunt grasa mi se vad si oasele spuneti-mi ce sa fac sa ma ingras varogggggggggggggggggggg

Răspuns Câştigător
| Kyrie a răspuns:

La varsta ta esti draguta (daca esti tu din avatar),nu trebuie sa te ingrasi,apuca-te sa te dai pe role,du-te la inot sa te definesti putin,fa niste flotari xD, mergi pe bicicleta si mananca sanatos si putin, mai bine decat mult si prostwinking, de aia sunt toti obezi si lenesi si grasi si de toate, nu vrei sa fii ca ei happy, succes xD

[daca stii ce-am zis laughing]

2 răspunsuri:
| pedros831 a răspuns:

Mananca mai mult... mult mai multbig grin

| dtgkjdht explică (pentru pedros831):

Su mai icape mai