| Sara2 a întrebat:

Ajutor, azi dimineata am observat la picior un punct maro umflat in piele, am incercat sa il storc dar nu iese deloc sange l-am stors tare dar nimic, e doar un punct maro putin inrosit in jurul lui si umflat, ce poate fi? mi-e fricca sa nu fie capusa dar nu am fost la iarba verde nimic de genul asta, imi este foarte frica, ce poate sa fie?

2 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Buna.
Incearca sa pui sapun pe el asa iti vei da seama da este capusa sau unu. Daca este va iesi singura din piele.

Poate fi doar un cos mai mare, nu-l mai atinge si da-i cu Zynerit e o puternica solutie impotrica cosurilor si usuca.

O zi buna!

| veronika21 a răspuns:

Punevata cu acetona si strange, apoi trage ca sa vezi daca e capusa. sau du-te la doctor. daca nu e capusa nu stu ce e