| ioana375 a întrebat:

Am 16 ani si am observat ca am niste dungi albe pe fund si din cate am inteles ar fi vorba de vergeturi. Se pot trata intr-un fel? Ce as putea folosi?

6 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Când ai cicatrici pe buci nu cred că-ţi mai arde de "bătut mingea".

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Nu e un capat de tara...incearca sa faci mai mult sport, si incearca un masaj in profunzime.

| OanaMada a răspuns:

Crema pentru vergeturi dar daca le ai de mai mult timp nu se mai pot trata asa am si eu pe sanistraight face

| ioana375 explică (pentru OanaMada):

Cea de la Avon e buna? thinking sau ce crema mi-ai putea recomanda? big grin

| OanaMada a răspuns (pentru ioana375):

Nu stiu sincer eu nu am incercat nici o crema. chiar nu stiu dar cred ca aia de la avon nu e buna mai bine incerci la farmacie

| LilianaT a răspuns:

Inceraca cremuri pentru vergeturi spersa te ajute.