| khristineee a întrebat:

Am aproape 14 ani jumate si as vrea sa ma duc la o agentie de modeling? Credeti ca ma vor primi? Si daca da, ce conditii trebuie sa indeplinesc sa ma mentin?

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

Inaltime peste 1.75, si 20 kg in minus fata de inaltime
de ex la 1.75 trebuie sa ai 55 kg
si masurile, ti le poti lua acasa, mai ales in talie e f important sa nu depasesti 60 cm

| khristineee explică (pentru Sara2):

Am 1.67 si 50 kg...

| khristineee explică (pentru Sara2):

Am 1.67 si 51 kg...nu sunt grasa dar am coapse

| Sara2 a răspuns (pentru khristineee):

Este binisor, daca te va accepta la modeling o sa mai ai putin de lucrat, multa bafta :*

5 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Daca esti frumusica, slabuta, si cel mai important inalta merita sa incerci

| pantofipantofi a răspuns:

La 1.67 trebuie cam 47 kg, dar incearca sa faci un sport care sa te mai inalte, daca ai pana in 17 ani inca mai ai timp, la modeling e posibil sa iti dea o sansa, o sa te invete ei cum sa te alimentezi etc