| Ciucurel69 a întrebat:

Am cautat si citit pe net despre tot felul de creme,si nu stiu ce sa-mi cumpar de la farmacie,
Din cate am citit,brevoxyl cica ar fi bun dar am auzit ca nu se mai gaseste in farmacii e adevarat?
Mai este si skinoren,e bun de ceva?
Recomandati-mi voi altceva,am acnee usoara spre moderata, nu e foarte grava.
Pareri?

2 răspunsuri:
| MagdaLove a răspuns:

Eu iti recomand sa folosesti o alifie naturale ca de ex cea de galbenele.e mult mai eficienta.

| cameliapintilie a răspuns:

Buna.Eu folosesc Quinoderm cu 5% benzoil de peroxid. E la fel de eficient ca Brevoxylul. Mai am 3 tuburi de 50g, daca vrei scrie-mi pe camy_pint@yahoo.com