| Ciucurel69 a întrebat:

Am cautat si citit pe net despre tot felul de creme,si nu stiu ce sa-mi cumpar de la farmacie,
Din cate am citit,brevoxyl cica ar fi bun dar am auzit ca nu se mai gaseste in farmacii e adevarat?
Mai este si skinoren,e bun de ceva?
Recomandati-mi voi altceva,am acnee usoara spre moderata, nu e foarte grava.
Astept raspunsuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| xgd a răspuns:

Se rezolva fara foarte multi bani si cu o vizita la plafar. Vizioneaza clipul lui Amy de unde afli cum scapi de acnee :
http://www.youtube.com/watch?v=S2t99UiHjTU