| allynutzadragutza a întrebat:

Am citit pe internet ca usturoiul este bun pentru cosuri. a incercat cineva? va rogg am mare nevoie de ajutor.

Răspuns Câştigător
| Roxett a răspuns:

Da, este foarte bun. incearca cu incredere.

Succes!

3 răspunsuri:
| Kassandra1408 a răspuns:

ASte antibiotic natural, dar pute de fug si tantarii de tine laughing Eu folosesc rivanol solutie - 2.5 lei la farmacie, Mibazon sau Baneocin intre si 13 lei, depinde de farmacie. Cremele sunt putin mai grase dar isi fac efectul in 10 zile si scapi de acnee. Multa bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super! se vad rezultatele deci e super ti-l recomand si plus ca nu e scump laughing). mult succes!:*

| Trojan23 a răspuns:

da e foarte bun si pe mine m-a scapat de cosuri, foloseste-l vreau funda te rog