| Jiju a întrebat:

Am cumparat recent un fel de crema de la Garnier 3 in 1 pentru puncte negre, dar pe spate scrie ca are 3 moduri de folosire: 1.Gel (aplicat zilnic) 2. Exfoliant (aplicat zilnic) 3.Masca(pana la de 3 ori pe saptamana). Asta inseamna ca trebuie sa il folosesc in toate 3 felurile sau imi aleg un mod de folosire dintre cele 3?

2 răspunsuri:
| Rox1234 a răspuns:

Iti alegi un mod pentru a l folosi din cele 3, mie imi pare ca oricare l ai folosi e cam aceeasi treaba. Daca iti folosesti ca gel de curatare oricum masezi tenul si automat si exfoliaza? deci il poti folosi cum vrei tu happy

| NoahTheShaDow a răspuns:

Il folosesti cum vrei.
Am si eu.
Ma spal cu el de 3 ori pe zi.
Dimineata la pranz si seara..sau doar dimineata si seara
Iar 1 pe sapt. aplic pe fata si il las 5-10 min
Dupa care claresc