| anonim_4396 a întrebat:

Am dat o comandă de la elf sâmbătă dimineaţă ( 14 Iunie ) şi e deja marţi şi nici măcar nu au expediat-o ( trimisă prin cargus ). Ce ar trebui să fac?

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Comda ti-au procesat-o doar luni pentru ca nu se lucreaza in week end. Ti-au expediat-o ori luni ori marti, ai rabdare, cel tarziu pana vineri trebuie sa ajunga.

| LaryLarrrysaa24 a răspuns:

Sa incerci sa iei legatura cu ei, sa vezi ce se intampla.

| Emmeii a răspuns (pentru LaryLarrrysaa24):

Acum la comandă, pe site-ul lor, scrie că a fost procesată şi expediată, însă nu am primit nici un mail nimic.