| grosudana a întrebat:

Am multe puncte negre.cum scap de ele?

3 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

1.Benzile acele nu sunt bune de nimic, le-am incercat si nu scot nimic.
2.Am auzit ca lamaia e buna.Te freci cu niste lamaie pe punctele negre seara si pana dimineata nu te speli.Nu am incercat dar cred ca e bun...

| IDontCareeeeeeeeeeee a răspuns:

Incearca acele benzi care le scot.dar prima data fa o infuzie.sau pur si simplu spala-te cu apa fierbinte pe fata, cat suporti ca sa ti se deschida porii, dupa aceea aplica benzile si stai vreo 5 min asa dupa aceea iti faci curaj si le tragi.o sa-ti iasa cate ceva.sunt ca niste ace negre, cam scarbos dar am scapat de unele din ele nu am avut timp sa le iau pe toate dar o sa-mi fac eu timp.
Funda?

| deniii589 a răspuns:

Incearca sa iti faci infuzie cu aburi si musetelwinking