| browneyes03 a întrebat:

Deci am tenul iritat am niste bubite pe fata si vreau sa scap de ele va rog ajutati-ma ce sa fac sa am tenul fin dau funda si vot la rasp cele mai bune!

4 răspunsuri:
| BellyGiggling a răspuns:

Pai in primul rand cand ajungi acasa spala-te pe fata deoarece din cauza prafului apar acele bubite
iti recomand clearskin de la avon.este ca un gel cu care te dai pe fata dupa ce te dai du apa
succes sper sa scapi de ele:-s

| MititiCa a răspuns:

Eu aveam bubite dinasta cum zici tu, in jurul gurii, pe obraji si pe frunte. mi-am luat ceva set de curatare pentru puncte negre de la avon, dar niciun rezultat. si am rugat`o pe mama sa imi faca o programare la dermatolog [mergi la medicul de familie, si ii spui sa iti faca o trimitere la un drematolog, si nu platesti consultatiabig grin] si mia prescris un sapun de fata, skinoren crema si isotrexin gel [sunt foarte tari, si daca nu sunt prescrise de medic nu ti le recomand, pe mine ma ustura foarte tare fata de la ele] in folosesc de o saptamana si cateva zile, si se vede considerabil arata total schimbata fatawinking.tongue

| Flory04 a răspuns:

Poate ti se va parea absurd ceea ce iti spun, dar foloseste Asocilin, il gasesti la farmaciile veterinare. il recomand 100% cu incredere.

| Na_Mi_1990 a răspuns:

Nu stiu im i pare rau