| Kattth a întrebat:

Am nevoie de sfaturi. Vreau sa ma vopsesc saptamana asta.Ce vopsea de par imi recomandati? Nu conteaza pretul, nu vreau sa imi curga din par dupa 3-4 spalari. Pana acum m-am vopsit doar cu Syoss si Loreal Paris. Care este mai buna?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Una spre mai natural daca nu vrei sa ramai cheala, vopsea trebuie sa fie ca tenul tau pieli uitate la piele, daca esti bruneta la ten un blond e urat, eu recomand de la taft

| lumy4u a răspuns:

Kallos

Răspuns utilizator avertizat
| suMRed34 a răspuns:

Dupa parerea mea vopseaua de la Londa Color este cea mai rezistenta. Daca vrei sa previi caderea parului iti recomand sa nu te vopsesti decat o data la 3 luni si sa aplici o masca pentru par naturala o data la 2 spalari pe cap. Sper ca ti-am fost de folos.