| Memestoyca a întrebat:

Am o intrebare. De ce apare zilnic in presa ca Antonia arata incredibil in nu stiu ce fusta sau pantaloni? Sunt oameni si femei mult mai sexy care chiar au si creier care ar trebui promovate. Zilnic este un articol pe profm, aia chiar nu au limite? Jur ca nu mi se pare ca arata atat de bine precum pretinde presa si toata lumea, mi se pare ca e un om normal care a avut noroc sa aiba voce

2 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Pentru că presa se axează pe partea superficială. Evident că nu o să vorbească despre o femeie din mulțime, ci despre una cunoscută și blamată.
Părerea mea este că femeia arată bine, dar ai dreptate, nu este singura femeie cara arată bine.
Presa scrie multe, insă nu trebuie să iei ca atare orice informatie pe care o transmite.

| Zuzu1991 a răspuns:

"Sunt oameni si femei mult mai sexy care chiar au si creier care ar trebui promovate"
romance?
esti sigura?
nu prea urmaresc celebritatiile romance, insa in afara de Antonia nu am mai auzit de nici una de cand a disparut IN SFARSIT Lordeana DE GROAZA

"mi se pare ca e un om normal care a avut noroc sa aiba voce"
toate, TOATE celebritatile vor sa fie vazute asa, in felul asta au mult mai multi fani, decat daca ar fi o zeita urcata pe un piedestal la care nu poate ajunge nimeni... si stiu celebritati care chiar s-au chinuit la imaginea asta:
https://www.google.com/search?q=jenny+from+the+block