| elena_6631 a întrebat:

am picioarele putin strambe, mai exact, mai sus de genunchi am putin loc liber intre ele care nu continua pana sus. dar genunchi imi sunt apropiati. stie cineva cum se poate corecta traba asta? chiar imi doresc sa nu mai imi fie asa picoarele.

5 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Poate ai o malformaţie congenitală. Le ai aşa din naştere?
Poţi să mergi la medicul de familie să-ţi dea un bilet de trimitere la ortopedie.

Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| perro12 a răspuns:

Acest lucru nu se poate corect (din cate stiu eu ), dar nu iti face griji spatiul acela este dragut si in plus majoritatea femeilor il au happy. Aceasta este parerea mea ca baiat, deci nu-ti face griji nu sunt strambewinking.

HF

| iuliagaurean a răspuns:

Sper ca am inteles la ce te referi. Asa e normal:) Femurul, spre genunchi vine mai in interior

http://upload.wikimedia.org/......ed.svg.png

| Кristine a răspuns:

Draga Adriana am si eu putin loc liber la picioare mai sus de genunchi si nu as zice ca sunt strambe...sunt destul de frumoase si drepte a mele. Dupa cite mi-ai descris tu si cum lucreaza imaginatia mea nu cred sa ai picioare strambe.De corectat nu stiu daca se poate dar incearca sa faci sport.