| Bianca_2501 a întrebat:

Ce sa fac eu ca ca nu mai am picioarele strambe de la genunchi in jos? zici ca sunt paranteze...si mai sunt si slaba.

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Buna, Bianca.Incearca cat posibil sa-ti tii picioarele drepte, sa mergi drept.Trebuie doar putin exercitiuwinking Sigur vei reusi

2 răspunsuri:
| BETTY_3018 a răspuns:

Asa am si eu cand stai in picioare tine un picior in fata si unul in lateral bafta! nu te speria ca se corecteaza in timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic. si eu am acelasi lucru si ma jeneaza f tare ca nu pot sa port ce vreau din cauza asta si mai ales ca nu pot sa merg drept. unii copii rad de mine si ma simt f prost. ce ar trebui sa fac? va rog sa ma ajutati.