| maytha a întrebat:

poate ma puteti ajuta...Sunt bruneta par mediu, da e foarte aspru si nu stiu ce sa mai fac am folosit si balsame si masti da nimic.sta o zi doua un pic mai finut da dupa sa face "ca sarma" nu am alte probleme la el ba e chiar bine daca stau o saptamna sa nu ma spal nu se uleiaza nu se ingrasa nu nimic da in schimb nu mai e asa fin ca in primele 2 zile asa vrea sa stiu oare ce sa fac sa imi stea fin mai multe zile.

3 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Du-te la un medic pentru ca el iti va vedea parul si va sti ce sa faca.Depinde de ce fel de par ai.

| DestinyDD a răspuns:

Consulta un medic dermatolog.

| Twink_4970 a răspuns:

Cumpara balsam Garnier e foarte bun la mine merge. Sper sa fie de folos. Bye