| petreblog173 a întrebat:

Am un blog si nu stiu daca este ok ce scriu acolo si am nevoie de parerea voastra.
Eu acolo vorbesc foarte mult despre fete, machiaj, produse cosmetice.
Acesta este blog-ul meu!
https://cosmetico-blog.blogspot.ro/

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, e deja arhi plin internetul de blogguri si videoblogguri cu make-up. N-ai cum sa te remarci cu ceva atat de comun. Mai ales blogg care sunt prea putini care mai citesc azi, iar cei care o fac putin probabil sa citeasca despre make-up, pentru asta se uita direct la tutoriale pe YT.

| petreblog173 explică (pentru Adry05):

Multumesc, foarte mult!

| petreblog173 explică (pentru Adry05):

As mai avea o nelamurire!
in legatura cu un site web!
am gasit un site care are oferte la lazi frigorifice si pare foarte interesant am comandat o lada frigorifica si in doua zile a ajuns.

Voi cunoasteti site-ul acesta, ati auzit de el sau ceva? Este o conceptie foarte misto si dizain-ul acestuia este foarte misto chiar merita!

duca cum puteti vedea simplu si eficent!

Astazi ai reduceri de pana la 50%, grabeste pasul pana nu se termina ofertele!

ARTIC | BEKO | ZANUSSI | GORENJE | ALBATROS | WHIRPOOL | INDESIT | ELECTROLUX

Vezi Oferta

https://expo365.ro/lada-frigorifica/

| suntserios a răspuns (pentru petreblog173):

Designul arata fix cum l ai scris tu ...adica ca naiba. Si sa stii ca nu spamul ieftin e cheia marketingului afiliat