| Teo_7336 a întrebat:

Aparatul Relax & Tone e folositor? Il folosesc foarte rar insa nu vad nici o schimbare! Ma puteti ajuta, va rog! :* Multumesc :*

4 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Ti-ai raspuns singura la intrebare prin acel "il folosesc foarte rar". Daca nu-l folosesti cum vrei sa si vezi rezultate?

| PinkPanther a răspuns:

Daca l-ai folosi mai des ai vedea si rezultate

| IlegalSmile a răspuns:

Heii

Da bine zici ca nu e folositorlaughing

Are mama inainte isi dadea in fiecare seara.mai intai cu crema anti-celulitica si cu relax.

Si nu se observa nicio schimbarehappy

Pa, pa^^

| maduletz a răspuns:

Si eu am, trebuie sa il folosesti doar 10 minute pe zi si vei avea rezultate happy.Nu te astepta sa dai jos cateva kg bune cu aparatul asta, dar cu timpul da rezultate chiar bune tongue. P.S. si eu il folosesc de 2 saptamani si imi place cum tonifica pielea si am pierdut chiar 2-3 cm tongue