| andreea964 a întrebat:

Are cineva sau a avut placa de păr REMINGTON S3500?

Cât de bine indreaptă părul și dacă rezistă să stea drept la umiditate și dacă e îndemânatic?
Iar la rotița aia, de unde iți dai seama ce temperatură ai selectat? Pentru că văd că nu are cifrele puse.
( Am văzut niște review-uri pe yt și mi se pare că arată diferit adică butonul de temperatură e diferit de cum arată pe cutia aia și văd capete de șuruburi, chiar așa arată? )

7 răspunsuri:
| Roxana19aa a răspuns:

Eu am este foarte buna

| Mihaela_Anna_1997 a răspuns:

Este o paca foarte buna ciar cea mai bun ape care am avut-o si o am ..rezista parul si la umiditate indreapta foarte bine din toate punctele de vedere! temperatura 150-230 ° C. Oprire automata după 60 de minute! este foarte ok din punctul meu de vedere!

| Mirela27 a răspuns:

Ideea e ca indreapta foarte bine parul, dar ca sa se mentina asa trebuie sa dai cu un ulei special, nu stiu cum se cheama dar gasesti in comert

| andreea964 explică (pentru Mihaela_Anna_1997):

Dar cum iți dai seama ce temperatură ai selectat, la rotița aia văd că nu are pus cifrele?

| andreea964 explică (pentru Roxana19aa):

Se electrizează părul după ce îl folossti?

| Roxana19aa a răspuns (pentru andreea964):

Nu se electrizează fa proasto

| Mihaela_Anna_1997 a răspuns (pentru andreea964):

150-230 ° ti-am spus mai sus!