| Daria_7514 a întrebat:

As dori opinia voastra: care este filmul vostru preferat si de ce?
Cat mai detaliat!

Răspuns Câştigător
| 6DuckMeJesus a răspuns:

Inception(2009)...e prea complet ca sa ti-l pot explica in cateva cuvinte. Este vorba de o idee relativ revolutionara, aceea de a planta idei in subconstientul uman.

Serial...primul sezon din Game of Thrones, si ala este extrem de complex, mai ales ca multe fapte nu ti le spune ci trebuie' sa le deduci.

1 răspuns:
| Daria_7514 explică:

Am vazut si eu Inception, mi s-a parut genial, unul dintre filmele mele favoritehappy.