| marinika_3730 a întrebat:

As vrea sa am un ten curat, la mine e curat dar parca ceva pe sub piele nu e bine, la soare se observa mai multe defecte, se recomanda ceva? sau poate ar trebui sa incetez sa manac diverse mancaruri, nu stiu. Ce nu se mananca pentru un ten curat?

1 răspuns:
| yoanav a răspuns:

Nu cred ca de la mancare se face asa! fa-ti timp de vreo 2 3 saptamana ca un fel de tratament(o data pe zi fa-ti o marca din pudra de argila)...eu una asa imi mai curat tenul