| mcdlove a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc, dar nu definitiv ( poate nu o sa imi placa culoarea). Am auzit de vopsea fara amoniac, care trece dupa aproximativ 20 de spalari. Problema este ca am auzit ca nu trece de tot de pe par, si se vede la radacina cand creste parul. este adevarat? happy

Răspuns Câştigător
| marilena04 a răspuns:

Incearca nuantator de la l-oreal casting;) am o prietena care s-a nuantat recent cu unul d ela l'oreal si i-a iesit o culoare ft frumoasa si s-a prins:P ( si are parul ft ft lung si des ) :Dhttp://www.lorealparis.ro/......gloss.aspx si app a mai fost nuantata tot de la l'oreal si s-a dus. si rezista 28 de spalari parca :-/

3 răspunsuri:
| Ics a răspuns:

Incearca Un Nuantator. happy Nu. ti Arde Parul tongueSi Se Si Duce Culoareatongue Funda?

| EcStAsY_2736 a răspuns:

Este spray de partonguebig grin

| mcdlove explică:

Am incercat cu sampon nuantator si nu mi s-a prins deloc sad