| ceamaifericitafatadinlume a întrebat:

Aş vrea să merg la SOLAR în Bucureşti, dar nu ştiu niciun salon. Vreau să îmi daţi mai multe variante de saloane, cu precizarea zonei şi a preţurilor practicate. Trebuie să mai precizez că vreau să merg la un SOLAR VERTICAL, că am un ten mediu, care se arde foarte rar şi că vreau să fiu mai bronzată cu câteva nuanţe. De asemenea, pe cei care se pregătesc să îmi recomande să nu merg la solar, să mă sperie cu cancerul de piele sau cu îmbătrânire, îi rog să se abţină. Dacă nu voiam să merg la solar, nu mai puneam întrebarea. Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| WatswovskyvonAle a răspuns:

Solisun se numeste big grin

3 răspunsuri:
| WatswovskyvonAle a răspuns:

Iti recomand un singur solar...la care merg si eu de obicei. big grin
Cel din Mall Vitan, preturile sunt acceptabile, chiar bune, nu le stiu in momentul asta dar e un salon bun!

| ceamaifericitafatadinlume explică (pentru WatswovskyvonAle):

Care mai exact? Când caut pe Google găsesc o grămadă de rezultate... Off, mi-e să nu nimeresc la cel mai prost.

| WatswovskyvonAle a răspuns (pentru ceamaifericitafatadinlume):

Solisun se numeste big grin

| shadovv a răspuns:

Realizezi ca te iradiezi?