| pam0pam a întrebat:

As vrea sa-mi decolorez parul, dar foarte putin, 2 nuante. Cum ar trebui sa procedez ca sa nu o dau in bara?

Răspuns Câştigător
| mCamii22 a răspuns:

Daca vrei sa iti decolorezi parul e de preferat sa mergi la salon. insa este o problema cu decolorarea, iti distrugi parul foarte tare, deoarece decolorantul este o solutie care arde firul de par. mai bine te vopsesti cu o vopseande culoare deschisa, pentru a-ti deschide nuanta parului. asta in caz ca nu vrei sa iti distrugi parul.
succes si bafta. :)

http://camiim.wordpress.com

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca vrei sa nu faci o prostie mai bine du-te la un salon

| Florenta16 a răspuns:

Eu zic sa nu te faci singura, pentru ca nu vrei sa fie un esec. Du-te la coafor, nu cred ca te-ar costa asa de mult, dar macar s-ar cunoaste mana expertului.

| AlexandraPink a răspuns:

Mergi la un salon.