| midu89 a întrebat:

Ati consumat ceai verde ca sa slabiti,a dat rezultate? imi doresc sa slabesc, nu sunt grasa dar am burtica pe care o dau f greu jos. chiar daca nu mananc paine si dulciuri tot o dau greu jos.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mai bine ai merge la o sala de fitness

| Rossey a răspuns:

Buna! Nu am folosit eu dar o prietena a incercat si nu a dat roade. Sportul de ajuta sa slabesti.Mergi la o sala de aerobic daca te tii dupa 2 luni va da roade.Sau fa exercitii in fiecare zi cu ar fi abdomene.Succes!

| CeaCuMasca a răspuns:

Da,de la ceai verde slabesti, dar faci o diaree de pici din picioare, si dupa aia te ingrasi inapoi. Daca vrei sa slabesti uita-te la celelalte raspunsuri ale mele pe tema asta.happy

| PinkPanther a răspuns (pentru CeaCuMasca):

Fa diferenta dintre ceai erde si ceaiul dew slabit chinezesc care contine ceai verde. De la ceai vrede simplu nu ai nimic

| Mirela77 a răspuns:

Daca ai burtica si cand esti slaba atunci ai o problema genetica si se poate rezolva doar prin operatie.

| Mircea_Cinca_1995 a răspuns:

Te-as sfatuii sa nu iei a luat si maicamea a slabit dar dupa aia sa inbolnivit cu burta destul de rau de la acest ceai mai bine slabesti prin a nu manca grasimi si a merge la sala