| CravataAlbastra a întrebat:

Ati folosit fondul de ten PURE FOUNDATION? Cat de bine acopera acneea si cat rezista? Are aspectul acela lucios pe ten?

2 răspunsuri:
| Ana3ana a răspuns:

Bună! Eu il folosec si sincera sa fiu, sunt tare mulțumită de el. Are o acoperire mare, din punctul meu de vedere.
Iti recomand si fondul de ten de la Catrice sau cel de la Dermacol. Sunt mai accesibile

| CravataAlbastra explică (pentru Ana3ana):

Eu am tenul si foarte gras, se vede lucios fondul acesta de ten? Sau celelalte pe care mi le-ai zis?