| anonim_4396 a întrebat:

Ati folosit Skinoren [ gel impotriva acneei]? Daca da, a dat rezultate? Cam in cat timp? happy. L-ati folosit de doua ori pe zi [cum scrie in prospect, dimineata si seara]sau doar o singura data?
Fundita.; o3

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Depinde de ten. Eu am folosit dimineata Skinoren si seara Zineryt (solutie impotriva acneei) si au facut minuni in 2-3 saptamani. Am tinut acest tratament acum vreo 4-5 luni si de atunci cosurile apar foarte rar si putine. Eu ti-l recomand deoarece pentru mine chiar a functionat.

2 răspunsuri:
| Vali87 a răspuns:

Hmm, folosesc eu Skinoren gel de mai mult timp si hmm ce sa zic e ok. Chestia e ca eu aveam o acnee usoara si totodata am inghitit 3 luni vit a si e iar acum de 4 luni inghit Zinc si nu prea mai imi ies. Ideea e ca e posibil sa trebuiasca sa inghiti si ceva pastile precum cele de care ti-am zis eu dar asta nu inseamna ca maine te duci si cumperi vit a, e sau Zinc. Nu, pentru ca te poti intoxica. Nu trebuie sa inghiti pastile dupa cum te taie capu. Iti recomand un dermatolog si un tratament de cel putin 4 5 6 luni daca nu chiar mai mult depinde de severitatea acneei.

Daca folosesti Skinoren gel fara sa inghiti ceva pastile e posibil sa nu ai cine stie ce rezultate.

Bafta!

| AlinMarian95 a răspuns:

Salut! Skinoren nu este prea bun impotriva acneei. L-am folosit eu timp de 1 luna si nu a avut rezultate prea bune. Il foloseam de doua ori pe zi dimineata si seara