| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva masca pentru par cu caviar de la Avon? Este buna?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Nu am incercat. Eu am folosit-o pe cea cu masline verzi si mi s-a parut geniala. Acum depinde de la persoana la persoana.

3 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Acum 7 ore | Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:
Foloseste sapunul/samponul pentru copii, ca sa iti speli parul; iar inainte de spalate foloseste uleiul de ricin, ca masca

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Din păcate nu îmi merge bine șamponul pentru copii.

| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Daca o incerci o sa vezi daca e buna sau nu.Pentru unele persoane poate sa fie buna, pentru unele nu.Nu pierzi nimic daca incerci