| liliana_7260 a întrebat:

Baieti.cum va plac fetele mai mult :un pic mai slabute (nu bat) sau un pic mai grasute (nu grase)big grin? Mai zapacite sau mai la locul lor? Conteaza mult sa aiba nu stiu ce haine?:dPrecizati-va si varsta voastra

1 răspuns:
| cristianorudi7 a răspuns:

Un pic mai grasutze, adica sa nu fie d-alea sticksuri sa aiba ceva pe care sa pui mana nu? le prefer pe cele la locul lor, pentru. ca si eu sunt linistit si m-as potrivi. nu sunt importante hainele, ci cat de mult tine la tine si cat de mult te iubeste si bla bla bla. am 17 ani