| ancaanca a întrebat:

BUNA. a fost careva la solar? cum e?
vreau sa merg si vreau sa stiu cum e? te inchide acl?

Răspuns Câştigător
| SimoSimonaLvA a răspuns:

Depinde... eu merg la solar de un an... tongue
este ok. faza ie sa nu ai pielea sensibila :d
cum spune stefan tongue te dezbraci full laughing
dar depinde mergi. poti sa mergi la dus sau la pat happy
eu merg la dus si parerea mea este ca ii m-ai ok decat la pat.:d

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ametitor de cald.

| Larisa a răspuns:

Pai ai doua variante:la dus-care este o camaruta inchisa unde stai in picioare si esti inconjurata de neoane, sau la pat-unde stai intinsa pe un dispozitiv ca un tub taiat in doua iar tu undeva la mijloc.sub tine si deasupra sunt neoane.eu te sfatuiesc sa stai la soare,deoarece solarul este foarte nociv(cancer de piele,arsuri ale dermului, imbatranirea prematura a pielii etc)si in plus iti pot aparea pete pe corp, sau sa ai o culoare galbuie spalacita.Cel mi bine e sa te expui la soare intre8-11dimineata,si16-20dupamasa.in plus iti dau si cateva ponturi:berea bruna,uleiul de masline,untul de cacao,apa cu sare, sau sucul de morcov proaspat stors, te ajuta sa te bronzezi mai rpd.nu uita nici de protectie impotriva uv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te duce, mai bine stai la soare.E mult mai bine sa te bronzezi natural.Ce a ajuns lumea asta... hai sa ne bronzam la neoane...

| stefan573 a răspuns:

Mai intai te dezbraci full si apoi intri intr-o chestie ca un cosciug sccz de expresie si te culci