| marinaforic a întrebat:

abia am venit de afara, am facut poze.am un aparat benq. dupa ce am descarcat pozele si am bagat cardul la loc, nu mai merge nici sa sterg nici sa fac poze, ce sa-i fac? imi spune cartela blocata.am scos cardul, bateria, dar nu merge. ce pot sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| nimic pt nimeni a răspuns:

Daca e card mare vezi ca trebuie sa aiba un butonash mik pe care trebuie sa il dai in partea opusa de cea care e acum...

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Incearca sa ii formatezi cardul, s-ar putea sa isi revina, daca nu inseamna ca are el vreun defect.

| mylifeisforyou a răspuns:

Ai pe partea stanga a cardului parca...o chestie care iti arata si sageata lock si unlock sau ceva de genustraight facebig grin