| marinaforic a întrebat:

abia am venit de afara, am facut poze.am un aparat benq. dupa ce am descarcat pozele si am bagat cardul la loc, nu mai merge nici sa sterg nici sa fac poze, ce sa-i fac? imi spune cartela blocata.am scos cardul, bateria, dar nu merge. ce pot sa-i fac/?

1 răspuns:
| Denis470 a răspuns:

Incearca sa il resetezi.Scoate cardul si uitate atent poate e deteriorat ori nu l-ai pus bine.Dar ca sa nu faci vreo prostie sa-l strici de tot du-te la un specialist sau daca ai garantie du-te de unde la-i luat cu garantia. Sper ca te-am ajutat.