| CiocolataAmaruie a întrebat:

Buna tuturor, am Nokia asha 210 si nu mai imi merge netul de ieri de cand am scos cartela, dar am bagat-o la loc.Astazi am scos cartela, cardul si bateria si l-am aprins iar dar nu a mers. Funda la cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| Mihaitza009 a răspuns:

Este posibil ca sa se fi stricat internetul tau ma refer la un component din telefon sau este posibil sa nu mai ai mb pe cartela

| CiocolataAmaruie explică (pentru Mihaitza009):

Mai am mb, spune ca serverul nu poate fi contactat in acest moment.Verificati...

| Mihaitza009 a răspuns (pentru CiocolataAmaruie):

Aaa da este o problema din telefon du-te cu el la un service gsm si pune-i sa ti-l rezolve