| dianuspetronela a întrebat:

Buna! Acum o luna mi-am pus unghii cu gel si mi-au crescut destul de mult însă nu doresc sa ma duc la întreținere pentru un nou model, ci sa mi le scoată si sa revin la unghia naturală cu toate ca doar o luna le-am avut.Se poate sau trebuie sa ma duc la întreținer mai mult timp si apoi sa mi le scoată? M-am plictisit de ele si unghia mea naturală e mai frumoasa

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Poti cere sa le dea jos, nu-i nicio problema.Chiar daca procedura costa, e mai bine asa.Nu incerca nimic acasa, deoarece se vor distruge unghiile.

| newaccountbye a răspuns:

Poti sa ceri sa ți le demonteze, dar are și asta un cost. Sunt in aceeași situație ca tine, dar eu le am de o săptămâna laughing și deja le vreau pe ale mele