| Sოﺁℓε a întrebat:

acum o saptamana am avut 2 cosuri si le-am tot strans de nenumarate ori si le-am tot piscalit acum arata urat ca un semn de nastere o sa ramana asa mereu? inca nu au disparut si a trecut o saptamana sad.

6 răspunsuri:
| FabuloasaRO a răspuns:

Iti recomand sa nu mai faci asta singura niciodata, pentru ca poti suprainfecta cosul.

Sa-ti spun un truc folosit de manechine: ia o aspirina, piseaz-o marunt, toarna deasupra 2-3 picaturi de apa si aplica pasta pe cos pana se usuca. Poti face acest lucru cat de des doresti, pana la disparitia cosului.

| anonim1808 a răspuns:

O sa iti dispara cu timpul stai linistitaoh go on.

| mon@29 a răspuns:

Foloseste fond de ten.si de acum cand ai cosuri lasale nu le mai stoarce.foloseste tot fond da numa acolo unde e cosu pune pe el.fondu le usuca... funda?

| V8 a răspuns:

Nu, sunt doar niste cosuri nevinovate...mai lasa-le o vreme adica cateva saptamani si dup ai putea sa le storci.Nu ar ramane semne deloc pe fata

| V8 a răspuns:

Mai lasa-le vreo trei saptamana si apoi poti sa le storci si dup putin timp o sa dispara semnele sa nu iti dci griji ca si sora mea a avut problema asta si nu i s-a intamplat nimic a facut intocmai cum ti-am zis si eu tie si a fost bine... funda?

| rus_9361 a răspuns:

Depinde nnuconteaza mi s-a intamplat si mie dar iti va trece