| ladyiulia a întrebat:

Acum o saptamana jumate mi-a cazut usa de la aragaz pe picior si m-am ars destul de tare am avut grija sa pun compresa si sa dau cu alifie de galbenele aveam niste basici "de toata frumusetea" acum au trecut basicile (una s-a spart si se vedea carne vie ...acum este mai ok)dar arata foarte urat ma gandesc ca o sa treaca intrebare este ce sansa am sa nu ma aleg cu cicatrice? tin sa zic ca este pe picior si ar arata destul de urat mai ales ca nu este o zona prea mica, ma dispera - ruineaza ideea ca ar putea sa imi ramana semn numai stiu cu ce sa dau si ce sa mai fac tin sa precizez ca am 19 ani :S HELP dau fundita happy!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

La varsta mea, chiar nu ma poate obliga nimeni sa suport un astfel de comportament verbal, de la un pusti de 16 ani!
Sper sa intalnesti pe cineva, care sa te invete bunele maniere cu propriile tale arme("un pumn in ochi")!
Bye, bye!

| xVictor a răspuns:

Ce cauta aceasta intrebare la aceasta categorie? Crezi ca acea cicatrice o sa te opreasca sa faci sex sau n-am inteles. Schimba categoria sau esti raportata

| pietrean a răspuns (pentru xVictor):

Fata era disperata, din cauza ranilor si banuiesc si din cauza durerilor! Chiar nu era nevoie sa fii sarcastic si amenintator.MAI ALES, CA A POSTAT INTREBAREA UNDE TREBUIE!
Vezi ca sunt unii(PeDoBarby, Mysigin, Ray23TM si mai sunt, dar nu le mai retin nike name-ul), care dau dovada de mare incultura, obraznicie, aroganta si chiar merita sa fie raportati.
O seara buna!

| ladyiulia explică (pentru xVictor):

Cand vrei un raspuns cat mai rapid iti mai arde sa te gandesti la categorie? am pus la sanatate am vazut ca nu raspunde nimeni asa ca am pus si aici happy "scuza-mi greseala"

| xVictor a răspuns (pentru pietrean):

Ba, nu comenta daca nu intelegi lasa-ma si vezi-ti de treaba ta pa

| pietrean a răspuns (pentru xVictor):

Poftim?
Daca nu stii sa porti o discutie in mod politicos,ar fi bine sa te abtii de a mai vorbi in astfel de termeni,mai ales,daca nu stii cu ce persoana vorbesti(sex, varsta, educatie). Poate erai"beat si mai si dormi" asa cum ai afirmat, dar asta nu este o scuza, pentru un tanar de 16 ani! Mai reflecteaza asupra comportamentului si vocabularului tau.Un sfat gratuit si dat fara rautate.
Cred ca nike name-ul te reprezinta!

| pietrean a răspuns (pentru ladyiulia):

Ai gasit cui sa-i ceri scuze! Unui mitocan(nu folosesc cuvinte urate, decat in cazuri din acestea)! Si sunt atat de multi/multe pe aici!

| ladyiulia explică (pentru pietrean):

Ai dreptate...happy