| Dyana321 a întrebat:

Am 11 ani, sunt dezvoltata(mi-a venit menstruatia etc.) si am acnee. De 2 saptamana si 2 zile folosesc Gerovital Plant(Stop acnee!) si vad cateva diferente, dar nu sunt foarte incantata. Am grija de tenul meu. Dar, as vrea si eu sa am un ten fara nicio imperfectiune ca prietenele mele si prietenii(pana si baietii) care au un ten de portelan! Eu ori am o roseata pe fata, ori cosuri... puncte negre... si m-am saturat! Nu merg la dermatolog pentru ca este prea scump, am auzit de Zynerit dar mie mi se pare cel mai tare medicament si nu il folosesc chiar acum cand am cateva cosuri si mai multe probleme de ten(puncte negre). Alte remedii, va rog? Vreau sa am un ten frumos! Si mama mea are tipul de ten ca al meu si bunica, dar cu tehnologia de astazi, as vrea si eu macar sa indraznesc sa visez la o fata luminoasa si frumoasa. Multumesc anticipat! Va rog, ajutati-ma! Dau funda la cel mai bun raspuns, care m-a ajutat! happy

4 răspunsuri:
| rolly14 a răspuns:

Zyneritul e foarte bun crede-ma eu eram mai rau ca tine! dar mi-am dat cu zynerit intens timp de 3 luni in fiecare zi si acum nu mai am aproape nimic deci zhiar nimic! ar fi bine sa il incerci o luna 2 macar pentru ca nu e chiar asa de tare si e doar o solutie nu e medicament ca sa il iei pe cale bucala.

| Dyana321 explică (pentru rolly14):

Am sa incerc, dar alte remedii nu mai exista?sad

| justPink a răspuns:

Ii normal sa ti se faca cosuri deoarece esti in perioada cea mai mare de dezvoltare.nu prea poti sa faci nimic...dar daca vrei sa dispara cat de cat foloseste Zynerit. exista si alte produse foarte bune la farmaciile naturiste {intreaba de vanzatoare}dar doar cele naturiste deoarece la farmaciile obisnuite majoritatea produselor de acest fel distrug pielea.ittzi mai dau un sfat: sa nu iti spargi cosurile! caci raman urme neplacute...si am citit in reviste daca vrei sa treaca natural spala-te de trei ori pe zi cu apa potrivit de calduta cu sapun special pentru fata fundita?

| HausOfJudas a răspuns:

Nu stiu cum sa te ajut, cel mai bine e sa mergi la dermatolog.Eu am folosit Zyneritul si e foarte bun! L-am folosit 3 luni si e nemaipomenit!:*Sper ca te-am ajutat:*