| adycara a întrebat:

am 12 ani si as dori o manichiura mai fistichie.nu posaca.nu numai un strat de oja si gata.am stampila pentru. unghii dar e... stiu sa manuiesc pensula si sunt talentata. ajutor?

4 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

Si eu ma pricep si imi creez propriile mele modele si uneori mai dau si la alti...cauta pe you tube si o sa-ti apara, si folosesteti si imaginatia, si daca ai talent inseamna ca te pricepi sa si creezi si sa le pui in precticahappy

| anotherhumanbeing a răspuns:

Pai daca esti talentata, de ce nu iti faci propriile modele?

Răspuns utilizator avertizat
| cristina6604 a răspuns:

Pt 12 ani iti recomand culori simple nu foarte intense o sa ajungi la varsata in care chiar te va avantaja si va fi normal sa iti faci unghiile in culori mai aprinse EX albastru, mov, galben verde, etc.