| KevinAle a întrebat:

Buna!
Am 16 ani, si ma confrunt cu niste probleme ale parului, imi cam cade, si de ceva timp aproape ca nu mai creste deloc, m-am tuns acum 2 luni, si in aceiasi zi m-am vopsit (negru - 1) baza mea naturala e undeva la un saten mediu (4 - 5) si nu vad absolut nici o radacina crescuta, si nu..nu mi s-a inchis parul meu natural pentru ca s ar fi vazut macar in lungime, eu am parul ras pe parti, si nu se vede nimic nici pe parti.ce ar trebui sa fac? Iau vitamine, ma spal cu parusan si nu vad nici un rezultat

5 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Nu te va ajuta vreun produs din comerț. Încearcă un dermatolog, cea mai buna soluție happy

| Drimmero a răspuns:

Tatal tau sau bunicul matern/patern au chelie?

| KevinAle explică (pentru Drimmero):

Nu, din potriva, bunicul meu a murit cu un set intreg de par in cap, el a avut cel mai des par din familie

| zurick a răspuns:

Mergi la dermatolog, o să cheltui mulți bani cu produse luate după ureche. Posibil doctorul să-ți ceară și să faci niște analize.

| Genevaaa a răspuns:

E genetic, din pacate.